Новини

День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
03 березня 2023
Перегляди: 117
04 березня 2023 року День жалоби на території Верховинського району.
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 04 березня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, жителя села Білоберізка Верховинського району Дмитра МАЦЕПИ.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

зустріч загиблого Героя ДМИТРА МАЦЕПИ

Розділ Новини
03 березня 2023
Перегляди: 173
Шановні жителі району
З сумом повідомляєм, що завтра 04 березня 2023 року відбудеться зустріч загиблого Героя ДМИТРА МАЦЕПИ
Просимо вийти та зустріти нашого Героя - ДМИТРА!
Траурний кортеж з тілом Захисника орієнтовно о 11:30 год вирушить з Кривопільського перевалу.
О 12 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні смт.Верховина.
Опісля скорботний кортеж вирушить до рідного дому військовослужбовця с.Білоберізка.
Прохання до жителів організовано зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ДМИТРА МАЦЕПИ біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами.
Вічна пам'ять захиснику ДМИТРУ!
Вічна слава Герою!
На зображенні може бути: 1 особа, борода та на відкритому повітрі

зустріч у Верховинському відділенні Івано-Франківського фахового коледжу

Розділ Новини
02 березня 2023
Перегляди: 135
Вчора відбулася зустріч у Верховинському відділенні Івано-Франківського фахового коледжу з головою Верховинської районної ради Юрієм Філипчуком та депутатом районної ради - захисником України Василем Команом, який нещодавно повернувся з передових позицій. Під час зустрічі Голова районної ради подякував викладачам та студентам за волонтерську діяльність та нагородив кращих студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Грамотами за активну участь в житті коледжу та району. Захисник України, мешканець району поділився особистим бойовим досвідом та власними переживаннями за майбутнє нашої держави. Депутати районної ради висловили слова подяки викладацькому колективу за волонтерську діяльність та патріотичне виховання молодого покоління.
Віримо, що спільними зусиллями здобудемо перемогу України!!!
Слава Україні! Героям Слава!
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне